KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 11587083

nr 1158 7083

Helene Hansson-Fahl

(f. 1957), Sverige

Akvarell, "Höstclowner", signerad och daterad 1990/91, motivet: 57x75

Helene Fahl, född 1957, svensk konstbnär.

Utrop:

1.500 kr

Såld:

1.000 kr

måndag 29 januari 2018
kl 18:35:56

24/1 21:40:51 1      Vinnande bud

Helene Hansson-Fahl

Läs mer om Helene Hansson-Fahl